Γ.Δ.
1502.79 +0,83%
ACAG
-0,98%
6.08
CENER
-2,18%
8.54
CNLCAP
-1,25%
7.9
DIMAND
0,00%
9.3
OPTIMA
-2,40%
11.4
TITC
+2,45%
31.35
ΑΑΑΚ
0,00%
7
ΑΒΑΞ
0,00%
1.64
ΑΒΕ
0,00%
0.48
ΑΔΜΗΕ
-1,12%
2.215
ΑΚΡΙΤ
-4,49%
0.85
ΑΛΜΥ
+1,25%
2.83
ΑΛΦΑ
+2,43%
1.7515
ΑΝΔΡΟ
+1,78%
6.86
ΑΡΑΙΓ
-2,98%
12.71
ΑΣΚΟ
+0,37%
2.72
ΑΣΤΑΚ
0,00%
7.1
ΑΤΕΚ
0,00%
0.422
ΑΤΡΑΣΤ
-2,33%
8.4
ΑΤΤ
+0,92%
10.95
ΑΤΤΙΚΑ
0,00%
2.44
ΒΑΡΝΗ
0,00%
0.24
ΒΙΟ
+1,77%
6.31
ΒΙΟΚΑ
-1,50%
2.62
ΒΙΟΣΚ
-1,43%
1.38
ΒΙΟΤ
+7,75%
0.278
ΒΙΣ
0,00%
0.162
ΒΟΣΥΣ
0,00%
2.46
ΓΕΒΚΑ
-0,31%
1.59
ΓΕΚΤΕΡΝΑ
+0,61%
16.5
ΔΑΑ
+0,02%
8.358
ΔΑΙΟΣ
0,00%
3.78
ΔΕΗ
+1,18%
11.98
ΔΟΜΙΚ
-0,88%
4.52
ΔΟΥΡΟ
0,00%
0.25
ΔΡΟΜΕ
+4,55%
0.368
ΕΒΡΟΦ
0,00%
1.69
ΕΕΕ
+1,30%
32.76
ΕΚΤΕΡ
-0,70%
4.23
ΕΛΒΕ
0,00%
5.05
ΕΛΙΝ
0,00%
2.46
ΕΛΛ
-1,75%
14.05
ΕΛΛΑΚΤΩΡ
-0,57%
2.63
ΕΛΠΕ
+2,53%
8.715
ΕΛΣΤΡ
-0,41%
2.42
ΕΛΤΟΝ
+0,64%
1.888
ΕΛΧΑ
+0,96%
2.1
ΕΝΤΕΡ
0,00%
7.84
ΕΠΙΛΚ
0,00%
0.152
ΕΠΣΙΛ
+0,33%
12.04
ΕΣΥΜΒ
+0,36%
1.38
ΕΤΕ
+0,73%
8.52
ΕΥΑΠΣ
-0,62%
3.23
ΕΥΔΑΠ
0,00%
6.03
ΕΥΡΩΒ
+1,57%
2.141
ΕΧΑΕ
+1,16%
5.25
ΙΑΤΡ
+0,59%
1.695
ΙΚΤΙΝ
-3,46%
0.405
ΙΛΥΔΑ
-1,15%
1.715
ΙΝΚΑΤ
-0,19%
5.25
ΙΝΛΙΦ
+0,40%
4.98
ΙΝΛΟΤ
0,00%
1.186
ΙΝΤΕΚ
+0,99%
6.11
ΙΝΤΕΡΚΟ
+0,46%
4.36
ΙΝΤΕΤ
-3,13%
1.24
ΙΝΤΚΑ
+0,94%
3.775
ΚΑΜΠ
0,00%
2.7
ΚΑΡΕΛ
0,00%
342
ΚΕΚΡ
-0,33%
1.5
ΚΕΠΕΝ
0,00%
2
ΚΛΜ
+1,52%
1.675
ΚΟΡΔΕ
+0,37%
0.544
ΚΟΥΑΛ
-1,43%
1.242
ΚΟΥΕΣ
+0,18%
5.72
ΚΡΕΚΑ
0,00%
0.28
ΚΡΙ
+0,45%
11.05
ΚΤΗΛΑ
0,00%
1.84
ΚΥΡΙΟ
+1,09%
1.395
ΛΑΒΙ
-1,64%
0.962
ΛΑΜΔΑ
+1,93%
6.85
ΛΑΜΨΑ
0,00%
36
ΛΑΝΑΚ
-0,93%
1.06
ΛΕΒΚ
-7,78%
0.332
ΛΕΒΠ
0,00%
0.316
ΛΙΒΑΝ
0,00%
0.125
ΛΟΓΟΣ
-3,45%
1.4
ΛΟΥΛΗ
0,00%
2.7
ΜΑΘΙΟ
-0,84%
0.95
ΜΕΒΑ
-1,53%
3.86
ΜΕΝΤΙ
-0,67%
2.97
ΜΕΡΚΟ
0,00%
48
ΜΙΓ
+0,25%
4
ΜΙΝ
+0,89%
0.565
ΜΛΣ
0,00%
0.57
ΜΟΗ
+0,51%
27.84
ΜΟΝΤΑ
+4,78%
3.29
ΜΟΤΟ
-0,33%
3.05
ΜΟΥΖΚ
-1,39%
0.71
ΜΠΕΛΑ
+1,84%
27.64
ΜΠΛΕΚΕΔΡΟΣ
0,00%
3.37
ΜΠΡΙΚ
+0,76%
1.98
ΜΠΤΚ
0,00%
0.45
ΜΥΤΙΛ
+0,72%
39
ΝΑΚΑΣ
0,00%
2.92
ΝΑΥΠ
-0,61%
0.97
ΞΥΛΚ
-3,13%
0.279
ΞΥΛΚΔ
0,00%
0.0002
ΞΥΛΠ
+10,42%
0.53
ΞΥΛΠΔ
0,00%
0.0025
ΟΛΘ
0,00%
21.6
ΟΛΠ
-0,40%
25.1
ΟΛΥΜΠ
-0,36%
2.78
ΟΠΑΠ
+0,33%
15.35
ΟΡΙΛΙΝΑ
-0,11%
0.936
ΟΤΕ
+0,64%
14.24
ΟΤΟΕΛ
-0,48%
12.56
ΠΑΙΡ
+0,88%
1.15
ΠΑΠ
0,00%
2.52
ΠΕΙΡ
-0,05%
3.85
ΠΕΤΡΟ
-0,43%
9.28
ΠΛΑΘ
0,00%
4.05
ΠΛΑΚΡ
0,00%
16
ΠΡΔ
0,00%
0.294
ΠΡΕΜΙΑ
+0,50%
1.198
ΠΡΟΝΤΕΑ
0,00%
7.8
ΠΡΟΦ
-2,80%
5.2
ΡΕΒΟΙΛ
-0,89%
1.665
ΣΑΡ
+1,96%
11.42
ΣΑΡΑΝ
0,00%
1.07
ΣΑΤΟΚ
-10,00%
0.0315
ΣΕΝΤΡ
0,00%
0.38
ΣΙΔΜΑ
-1,56%
1.895
ΣΠΕΙΣ
0,00%
7.72
ΣΠΙ
0,00%
0.72
ΣΠΥΡ
0,00%
0.19
ΤΕΝΕΡΓ
+0,17%
18.19
ΤΖΚΑ
-1,83%
1.61
ΤΡΑΣΤΟΡ
0,00%
1.12
ΤΡΕΣΤΑΤΕΣ
+1,25%
1.78
ΥΑΛΚΟ
0,00%
0.162
ΦΙΕΡ
0,00%
0.359
ΦΛΕΞΟ
+0,61%
8.25
ΦΡΙΓΟ
0,00%
0.268
ΦΡΛΚ
-0,48%
4.12
ΧΑΙΔΕ
-2,31%
0.635

ΕΟΔΥ: Σε ποια σημεία θα γίνονται δωρεάν rapid test την Τετάρτη

Σε 171 κεντρικά σημεία της επικράτειας θα βρίσκονται την Τετάρτη οι Κινητές Ομάδες Υγείας του ΕΟΔΥ και θα πραγματοποιούν δωρεάν rapid test COVID-19.

Τα σημεία δωρεάν ελέγχου είναι τα ακόλουθα:

Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος και Παγκάλου, (απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Γεωργίου), 09:30-15:00

Δ. Διονύσου, Πεντζερίδου 3, πολιτιστικό κέντρο του Αγίου Στεφάνου, 09:30-15:00

Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00

Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00

Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00

Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00

Δ. Ελληνικού-Αργυρούπολης, Αίθουσα 1ου ΚΑΠΗ Αλεξιουπόλεως 27, 14:00-20:00

Δ. Λυκόβρυσης-Πεύκης, Αγίας Βαρβάρας 25, Λυκόβρυση, Πνευματικό κέντρο πίσω από το Δημαρχείο, 09:00-15:00

Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00

Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Επαύλεως, 09:00-15:00

1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ,  09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30

Δ. Πυλαίας, Δημοτικό Κατάστημα Φιλύρου, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 13:00-19:00

Δ. Θερμαϊκού, ΚΑΠΗ Επανομής, πλατεία Ι. Μεταξά, 09:00-15:00

Δ. Κορδελιού- Ευόσμου, ισόγειο δημαρχείου Ευόσμου, Π. Μελά 24, 09:00-15:00

Δ. Παύλου Μελά, ΚΑΠΗ Ηλιούπολης, Περικλέους 11, 13:00-19:00

Δ. Αμπελοκήπων-Μενεμένης, Β ΚΑΠΗ Αμπελοκήπων, Ελευθερίας 55, 09:00-15:00

Δ. Δέλτα, ΚΑΠΗ Χαλάστρας, Χαλάστρα, 09:00-15:00

Δ. Νεάπολης-Συκεών, Δημαρχείο Συκεών, Ι. Μιχαήλ 1, 13:00-19:00

8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 09:00-15:00

14ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Τριανδρία,  Ηρώων 4, 09:00 – 15:00

Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 09:00-15:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στην  Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο , ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 13:00

Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 08:30-15:30

Άνδρος, Κ.Υ. Άνδρου, 09:00-17:00

Άνδρος, Κόρθι (Πυροσβεστικό κλιμάκιο), 10:00-14:00

Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00

Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00

Αρκδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00

Αρκαδία, Δ. Β. Κυνουρίας, Πλατεία Καρτσιώτη, Άστρος, 09:00-12:00

Αρκαδία, Δ. Β. Κυνουρίας, Άγιος Ανδρέας, 12:30-14:30

Άρτα, Κέντρο Υγείας (ISOBOX), 08:30-15:30

Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 08:30-15:30

Αχαΐα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:15-20:15

Αχαΐα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:00

Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Οίκημα Μάνα και Παιδί, 08:30-15:00

Αχαΐα, Πάτρα, Αρκτικό Διαμέρισμα, 09:00-15:00

Αχαΐα, Ακράτα, Συλιβαινιώτικα, 09:00-15:00

Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας,Πινδάρου 112, 09:00-15:00

Βοιωτία, Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς, Καραγιαννοπούλου 1, 08:30-13:45

Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00

Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:30

Δράμα, Μικρόπολη, Κοινότητα Μικρόπολης, 09:00-13:00

Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

Έβρος, Ιατρείο Τυχερού,  09:30 -14:30

Έβρος, Κέντρο Υγείας Σουφλίου, 09:30 -14:30

Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30 -16.00

Έβρος,Πλατεία Δασίου Ορεστιάδας, 11:00 -13.00

Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

Εύβοια,  Χαλκίδα, 4ο Καπη Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκη Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00

Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμάνι, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:30 – 15:30

Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου, 08:30-15:30

Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ, 08:30-15:30

Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, 09:00-15:00

Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:30-16:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00

Ηράκλειο, ISOBOX – Πλατεία Δημαρχείου Γαζίου, 09:00-15:00

Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-15:00

Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30

Θεσπρωτία, Δημαρχείο Πλαταριάς, 10:00-14:00

Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00 – 16:00

Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-17:00

Ιωάννινα, Χρυσορράχη Πωγωνίου, Κοινοτικό Κατάστημα, 10:00-13:00

Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00 – 15:00

Καβάλα, Κέντρο Υγείας Χρυσούπολης, 08:30 – 15:30

Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης, 09:00 – 14:30

Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-14:00

Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-14:00

Καρδίτσα, Πλατεία Νικ. Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00-14:00

Καρδίτσα, Μουζάκι, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

Καρδίτσα, Σοφάδες, Πνευματικό Κέντρο, 10:30-12:30

Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00

Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30-15:30

Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30

Κιλκίς, Δροσάτο, Κοινοτικό Κατάστημα-Κεντρική Πλατεία, 09:00-11:30

Κιλκίς, Ακρίτας, Πολιτιστικός Σύλλογος-Κεντρική Πλατεία, 12:00-14:30

Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:15-15:15

Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α,  08:15- 15:15

Κοζάνη, Πλατεία Νίκης, 10:00- 13:00

Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30

Κως, Πάρκο Πασανικολάκη, 08:00-14:00

Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30

Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Μολάων, 09:30- 14:30

Λακωνία Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-15:30

Λάρισα, Κεντρική Πλατεία, Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30

Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00

Λάρισα, Ελασσόνα ΚΑΠΗ, 09:00-15:00

Λάρισα, Μύλο του Παππά, 08:00-15:30

Λάρισα, Κέντρο Υγείας Γόννων, 09:00-12:00

Λάρισα, Μακρυχώρι , Κοινοτικό Κατάστημα, 12:30-15:00

Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας. Θεοδωρακοπούλου & Καΐρη, 08:00-15:30

Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00

Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

Λέσβος, πίσω πλευρά δημοτικού θεάτρου, 10:00 – 14:00

Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

Λευκάδα, Περιφέρεια, κεντρική είσοδος, Αντώνιου Τζεβελέκη 1, 10:00-12:00

Λευκάδα, Μαρίνα, Ανατολική παραλία, 12:30-13:30

Λήμνος, Μύρινα, παλαιό θυρωρείο Γ.Ν.Λημνου, Ηφαιστου 1, 08:45 – 14:45

Μαγνησία,  ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη 08:30-15:30

Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 09:00-15:00

Μαγνησία, Αργαλαστή, ΚΕ.ΓΕ Αργαλαστής (έναντι Πυροσβεστικής), 09:30-14:00

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30

Μεσσηνία, Μεσσήνη, Δασκαρόλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00 – 14:00

Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου,  09:30 – 14:30

Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:30 – 14:30

Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00

Ξάνθη, Ξύλινο Σπιτάκι – Πρώην ΔΕΥΑΞ, Πλατεία Ελευθερίας, 08:30 – 14:00

Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-11:30

Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα, 12:00-14:45

Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-15:00

Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30

Πέλλα, Ξενιτίδειο Αριδαίας, Λεωφόρος Ξενιτίδη 7, 09:30 – 14:30

Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00

Πιερία, Αστική Σχολή, Ειρήνης 10, 08:30-15:30

Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ.Βενιζέλου 20, 09:00-15:00

Πρέβεζα, ΚΑΠΗ Καναλακίου, Καναλάκι, 09:00-10:30

Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου Παργας, Πάργα, 11:00-12:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγ.Γαβριήλ, 09:00-14:00

Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-15:00

Ροδόπη, Βασιλείου Κουτουμάνη, Σάπες, 09:00 – 14:00

Ρόδος, Πλατεία δημαρχείου Αφάντου, 09.00-14.30

Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-15:00

Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, στενό Τράπεζας Πειραιώς, 08:00-15:00

Σάμος, Κοινοτικό κατάστημα Κοντακαιίκων, 10:00-12:30

Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 09:00-11:30

Σέρρες,  Κέντρο Υγείας Σερρών, 08:30-19:00

Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-15:30

Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00

Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ, 10:00-15:30

Τρίκαλα, Κέντρο Υγείας Πύλης, 08:30-11:00

Φθιώτιδα, Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00

Φθιώτιδα,   Πνευματικό Κέντρο Ι.Ν Αγίου Παντελεήμονα, Καμένα Βούρλα, 11:30 – 14:30

Φθιώτιδα,  Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου  Αταλάντης, Δήμου Λοκρών, 09:30 – 11:30

Φθιώτιδα, Δημοτικό Κατάστημα Μαλεσίνας, Δήμου Λοκρών, 12:00 – 14:00

Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

Φλώρινα, Συνταγματάρχου Σωτηρίου 1, Αίθουσα ΚΑΠΗ, 09:00 -14:30

Φλώρινα, ΔΕΤΕΠΑ Αμυνταιου, Πλατεία Δ. Μάκρη 36 , 08:30 – 15:00

Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, 08:00-14:00

Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

Χαλκιδική, Αρναία, Δημαρχείο Αρναίας, 09:30 – 14:30

Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 18:30

Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 08:30 – 15:30

Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:00 – 14:00

Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χίου, Πολυτεχνείου 25, 09:00 – 14:30

Google News icon
Ακολουθήστε το Powergame.gr στο Google News για άμεση και έγκυρη οικονομική ενημέρωση!