THEPOWERGAME
![Πολύνεκρη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη © ΑΠΕ-ΜΠΕ / ΑΠΕ-ΜΠΕ / ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΗΡΑΣ](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2023/03/tragvdia-sta-tempi-trena-nekroi-910x521.jpg)
Βγήκε από την Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του Γενικού Νοσοκομείου «Γεώργιος Παπανικολάου» η 25χρονη που είχε τραυματιστεί στο σιδηροδρομικό δυστύχημα των Τεμπών.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση του νοσοκομείου, η 25χρονη θα συνεχίσει τη νοσηλεία της στην Κλινική Πλαστικής Χειρουργικής. Η κατάσταση της κρίνεται σταθερή και βελτιωμένη.
Ακολουθήστε το Powergame.gr στο Google News για άμεση και έγκυρη οικονομική ενημέρωση!